راه اندازی آشپزخانه صنعتی

بسیاری از هتل ها و یا تالارهای پذیرایی هستند که یک آشپزخانه ی صنعتی بزرگ دارند و این آشپزخانه ی صنعتی نیازمند یک سری نجهیزات است برای تهیه تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی در ابتدا باید به سراغ تهیه تجهیزات باشید برای این که بتوانید بهترین ابزارآلات را تهیه کنید می توانید از افرادی که در این راه تجربه دارند استفاده کنید تا بتوانید بهترین راه و ابزارآلات را انتخاب کنید به یاد داشته باشید که در این راه هزینه کردن باعث سود شما است زیرا شما می توانید بهترین غذا را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود اراده دهید.

دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

قراردادن برخی از غذاها و یا دسر ها و یا حتی سالاد ها در منوی رستوران باعث می شود که شما را نسبت به دیگر رستوران ها منحصر به فرد کند برای مثال تهیه دسرهای میوه ای می تواندگزینه ی مناسبی باشد برای خرد کردن انواع میوه ها و یا سالاد ها شما می توانید از دستگاه اسلایسر میوه صنعتی استفاده کنید این دستگاه بدون این که میوه را له کند آن را برای شما به قطعات مساوی تقسیم می کند هم چنین شما می توانید از این وسیله برای خرد کردن انواع سبزیجات نیز استفاده کنید.

دستگاه آب گوجه گیری تک مخزن

تهیه آب گوجه فرنگی برای استفاده در انواع غذاها و یا حتی دسر ها کاربردی است شما می توانید از این خوراکی خوشمزه چاشنی های مختلفی مانند رب نیز تهیه کنید به منظور این کار ابتدا باید آب گوجه را به وسیله دستگاه آب گوجه گیری تک مخزن از ضایعات آن جدا کنید سپس فرآیند تهیه رب را شروع کنید این وسیله با موتور پر قدرتی که دارد از دوام بالایی نیز برخوردار بوده و مدت طولانی برای شما کارایی خواهد داشت.

صفحه چدنی گریل ۳۰*۵۸

گریل کردن مواد غذایی یکی از نواع روش های تهیه انواع گوشت و یا حتی سبزیجات است این روش پخت نیاز به روغن فراوان ندارد و هم چنین طعم بسیار خوبی به غذا می بخشد صفحه چدنی گریل ۳۰*۵۸ وسیله ای است که به این منظور طراحی و ساخته شده این وسیله حرارت را درون خود نگه می دارد که همین امر باعث شده شما بتوانید انواع مرغ و یا برگر را به آرامی بر روی آن کباب کنید .

+ نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم مرداد 1399 ساعت 12:57 توسط اوا امینی بدون نظر

هیچ گاه برای تهیه وسایل مربوط به آشپزخانه ی صنعتی عجله نداشته باشید همواره در جست و جوی بهترین وسیله با بالاترین کیفیت و بهترین قیکت باشید تا بتوانید مدت طولانی بدون تغییر از آن استفاده کنید این که وسایل یک آشپزخانه ی صنعتی با کیفیت بالا باشد به شما این امکان را می دهید که بتوانید بهترین غذاها را تهیه کنید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

در تهیه وسایل دکور یک رستوران نیز باید از دقت بالا و هم چنین خلاقیت بهره مند باشید تا بتوانید محیطی آرام را برای مشتریان خود فراهم کنید و آن ها را راضی نگه دارید.

سینی چدنی ۳۳*۳۰

تنوع بالایی که در ساخت سینی های چدنی به کار رفته باعث شده که شما با توجه به محیط آشپزخانه و یا نیاز خود بتوانید بهترین اندازه را انتخاب کنید یکی از انواع آن ها سینی چدنی ۳۳*۳۰ است که شما می توانید از آن در تهیه انواع غذاها استفاده کرده و حتی آن را درون فر نیز قرار دهید شما می توانید انواع مختلف سبزیجات و یا حتی گوشت های مزه دار شده را به راحتی طبخ کنید.

سینی چدنی ۴۰*۶۰

داشتن تنوع بالا در طراحی و ساخت تجهیزات گوناگون این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی حق انتخاب داشته باشید سینی چدنی ۴۰*۶۰ یکی دیگر از انواع سینی های چدنی است که شما می توانید به کمک آن غذا طبخ کنید جنس چدنی این محصول باعث شده که بتواند حرارت را در خود نگه دارد و به آرامی غذا را طبخ کند هم چنین این وسیله برای مصارف خانگی نیز مناسب است شما می توانید از این وسیله برای گریل کردن انواع مواد خوراکی استفاده کنید.

دستگاه مرغ بریان ۶ سیخ

مرغ بریان یکی از غذاهای سالم فست فودی ها محسوب می شود که برای بسیاری از ورزشکاران مناسب است برای تهیه این غذای خوش طعم و ابته پرطرفدار شما به یک دستگاه مرغ بریان ۶ سیخ نیازمند هستید این وسیله که در ظرفیت های گوناگونی طراحی و ساخته شده می تواندبه آرامی مرغ مزه دار شده را طبخ کند طراحی زیبای این وسیله ظاهر رستوران شما را به هم نمی ریزد و هم چنین این وسیله از مقاومت بالایی نیز برخوردار است.

+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم مرداد 1399 ساعت 13:20 توسط اوا امینی بدون نظر

راه اندازی یک رستوران صنعتی در زندگی امروزه می تواند شغل پردرآمدی باشد با توجه به این که امروزه فرصت زیادی برای آشپزی باقی نمی ماند تاسیس یک رستوران که غذاهای خانگی و یا حتی فست فودهای مختلف سرو کند می تواند حرفه ی پر درآمدی باشد . داشتن یک رستوران با منوی غذاهای خانگی گزینه ی مناسبی است شما می توانید انواع غذاهای ایرانی را به سبک خانگی بپزید بدون شک طرفداران زیادی جذب خواهید کرد به یاد داشته باشید یکی از رمزهای موفقیت در حرفه ی رستوران داری با کیفیت بودن غذاها می باشد شما باید نهایت تلاش خود را برای حفظ کیفیت انجام دهید.

دستگاه رب گوجه گیری لوکوموتیوی

رب گوجه فرنگی جزو آن دسته از چاشنی های پرکاربرد در تهیه بسیاری از غذاها و سس ها می باشد برای تهیه این چاشنی خوش طعم به صورت ارگانیک شما به یک دستگاه رب گوجه گیری لوکوموتیوی نیاز دارید وسیله ای که ضایعات گوجه فرنگی را به راحتی جدا می کند و هم چنین وجود چرخ بر روی این دستگاه فرآیند حمل و نقل را برای شما آسان تر می کند و شما به راحتی می توانید مکان این دستگاه را تغییر دهید .

فریزر صندوقی میز کار ۱۵۰ سانتی

ابتدایی ترین گام در هر شغلی تهیه ابزارآلات مورد نیاز آن حرفه می باشد برای مثال شما در ابتدای کار رستوران داری نیازمند تهیه یک فریزر صندوقی میز کار ۱۵۰ سانتی هستید تا بتوانید به کمک آن مواد غذایی مورد نیاز را نگه داری کنید و از فاسد شدن آن ها جلوگیری کنید این وسیله مدت زمان طولانی برای شما کارایی دارد بنابراین شما با یک بار هزینه کردن می توانید از یک وسیله بسیار با کیفیت را تهیه کنید هم چنین از این وسیله در محیط های گرم نظیر آشپزخانه ها و یا حتی مناطق جنوب کشور نیز می توان به خوبی استفاده کرد.

سینی چدنی ۴۵*۷۰

در بسیاری از فست فودی ها شما به وجود یک سینی چدنی ۴۵*۷۰ نیازمند هستید و به کمک آن می توانید مواد غذایی مختلف را درون فر آماده سازی کنید این وسیله ی پرکاربرد که در اندازه های مختلف با توجه به نیاز های مختلف تعبیه شده می تواند نیاز هر رستوران دار را بر طرف کند. کیفیت بالای این وسیله و قابل استفاده بودن در فر یکی از ویژگی های مثبت و کارآمد این وسیله می باشد.

+ نوشته شده در شنبه یازدهم مرداد 1399 ساعت 13:39 توسط اوا امینی بدون نظر

کیفیت مناسب تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی در این حرفه بسیار تاثیر گذار است این که شما از وسایل مرغوب و با کیفیت استفاده کنید در طعم و مزه غذای شما نیز تاثیر گذار خواهد بود بنابراین به عنوان یک رستوران دار باید همیشه به سراغ محصولاتی برود که از نظر کیفیت و استاندارد بالا باشد حتی اگر هزینه ی این محصولات زیاد بود ، اشکالی ندارد این شما هستید که از وسایل با کیفیت سود می برید.

سینی چدنی ۳۵*۵۰

غذا انواع مختلفی دارد و برای درست کردن هر نوع غذایی یک سری از تجهیزات وجود دارد که شما به آن نیازمند هستید یکی از این تجهیزات سینی چدنی ۳۵*۵۰ است که به کمک آن می توانید انواع و اقسام غذاها نظیر استیک ها و دیگر غذاها را طبخ کنید این وسیله ی کارآمد درون فرهای مختلف نیز قابل استفاده بوده بنابر این شما می توانید انواع غذاها را به کمک آن طبخ کنید.

گرمخانه سیار خودرو

بسیاری از رستوران ها هستند که سفارش بیرون بر را در راستای کار خود قرار داده اند برای انجام این کار ابتدا شما باید ابزار مورد نیاز برای این کار را داشته باشید تا بتوانید به راحتی غذا را به نقاط مختلف شهر برسانید تازه ماندن غذا در مسیرهای طولانی یک چالش بزرگ است اما شما به کمک گرمخانه سیار خودرو می توانید این مشکل را نیز حل کنید این وسیله به راحتی بر روی ماشین های بزرگ نصب خواهد شد و از آن می توان برای جا به جایی غذا استفاده کرد.

سینی چدنی ۴۰*۷۰

ابعاد متفاوت سینی های چدنی این امکان را ایجاد می کند که شما بتوانید برای طبخ غذاهای مختلف از آن استفاده کنید سینی چدنی ۴۰*۷۰ یکی دیگر از انواع سینی ها با همان کیفیت و کارایی است اما از نظر ابعاد و اندازه متفاوت است اگر شما روش های استفاده از این دستگاه را یاد بگیرید این وسیله طول عمر بالایی برای شما خواهد داشت.

+ نوشته شده در شنبه یازدهم مرداد 1399 ساعت 13:38 توسط اوا امینی بدون نظر

دکور یک رستوران صنعتی جزو آن دسته از مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و یک رستوران دار وظیفه دارد که این بخش از رستوران خود را به بهترین نحو ممکن آماده سازی کند تا مشتریان علاوه بر احساس آرامش و راحتی از این محیط لذت نیز ببرند . داشتن یک تم خاص که تا قدر زیادی به منوی رستوران هم شبیه باشد می تواند ایده خلاقانه و مناسبی برای دکور باشد برای مثال در رستوران های ایرانی شما می توانید محیط را به شکل اصیل و یا سنتی در بیاورید و یا در رستوران های محلی می توانید محیط را شبیه به همان اقوام در بیاورید به طور کلی در این زمینه شما می توانید خلاقیت زیادی به خرج دهید.

میز پلی اتیلن ۱۵۰

وجود یک میز کار در هر آشپزخانه ای ضروری است زیرا شما می توانید به کمک این وسیله با تسلط بالا مشغول به انجام کارهای گوناگونی نظیر خرد کردن انواع سبزیجات و یا گوشت و یا دیگر کار ها شوید میز پلی اتیلن ۱۵۰ یکی از انواع این وسیله است که دارای یک رویه مناسب است که قابل شست و شو می باشد همین امر باعث شده شما بتوانید از آن در خرد کردن گوشت و یا مرغ نیز استفاده کنید .

آبسردکن سه شیر

در بسیاری از رستوران ها و یا حتی محیط های کاری وجود یک آبسردکن سه شیر ضروری است هم چنین شما می توانید این وسیله را در مساجد نیز نصب کنید این دستگاه یک وسیله با کیفیت با طول عمر بالا است که امکان انجام دادن حکاکی روی آن نیز وجود دارد از این رو شما می توانید از این وسیله برای انجام نذر و یا خیرات نیز استفاده کنید.

سینی چدنی ۴۰*۵۴

برخی از تجهیزات ممکن است در نگاه اول چندان ضروری و کارآمد به حساب نیایند اما بدون وجود آن ها نیز کار آشپزی سخت خواهد شد یکی از این تجهیزات سینی چدنی ۴۰*۵۴ که شما می توانید به کمک آن انواع غذاهای مختلف را در آشپزخانه طبخ کرده و در آن نگهداری کنید هم چنین این وسیله در ابعاد مختلف با توجه به نیاز مختلف ساخته شده که این امر باعث شده در انتخاب کردن راحت تر عمل کنید.

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم مرداد 1399 ساعت 14:7 توسط اوا امینی بدون نظر

دسر ها و شیرینی ها همواره طرفداران فراوانی داشته و به عنوان یک میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد شما می توانید از طریق راه اندازی یک آبمیوه فروشی کسب درآمد کنید و در مغازه خود انواع بستنی ها و یا نوشیدنی های مختلف را برای مشتریان خود سرو کنید هم چنین راه اندازی یک قنادی نیز می تواند برای شما حرفه ی سودمندی باشد به شرط آن که توانایی لازم برای این کار را داشته باشید . تهیه شیرینی با کیفیت و در خوشمزه می تواند مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند .

یکی دیگر از خلاقیت هایی که شما میتوانید در رستوران صنعتی خود داشته باشید اختصاص دادن  قسمتی در منوی رستوان به دسر ها و نوشیدنی های مختلف است که مشتریان می توانند بعد از غذای اصلی آن را سفارش داده و لذت ببرند.

دستگاه گردو پوست کن

گردو یک خوراکی خوشمزه و پرخاصیت است که از آن در غذاها و یا حتی در بسیاری از دسرها استفاده می شود نمی توان اهمیت وجود آن را در یک رستوران صنعتی و یا یک آبمیوه فروشی در نظر نگرفت برای تهیه این خوراکی خوشمزه شما ابتدا باید ضایعات آن را که شامل یک پوسته سخت است جدا کنید برای این شما می توانید یک دستگاه گردو پوست کن تهیه کنید این وسیله توانایی این را دارد که در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از گردو را برای شما پوست بکند این دستگاه با قدرت بالایی که دارد با برق کار می کند.

ظرف پیتزا آمریکایی و ایتالیایی

نمی توان محبوبیت پیتزا در رستوران های فست فودی در نظر نگرفت برای تهیه این غذای خوش طعم و البته پرطرفدار شما به ابزاری نیازمند هستید تا بتوانید فرآیند طبخ پیتزا را آسان تر کنید ظرف پیتزا آمریکایی و ایتالیایی یکی از این تجهیزات است که شما به کمک آن می توانید پیتزا را به صورت قالبی تهیه کنید این وسیله در اندازه های مختلف برای تهیه پیتزا در ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده و به دلیل بالا بودن کیفیت آن شما می توانید مدت طولانی از آن استفاده کنید.

سینک سه لگنه صنعتی ۱۹۰

تجهیزاتی که مربوط به نظافت می شود باید همواره در هر آشپزخانه ای موجود باشد زیرا مستقیما بر سلامت مشتریان تاثیر می گذارد سینک سه لگنه صنعتی ۱۹۰ یکی از همین تجهیزات است که شما به کمک آن می توانید مواد مختلفی که در نظر دارید را بشویید برای مثال می توان از ظروف نام برد این وسیله در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و به سادگی خراب نمی شود.

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم مرداد 1399 ساعت 14:7 توسط اوا امینی بدون نظر

بسیاری از تجهیزات هستند که کار شما در یک آشپزخانه ی صنعتی راحت تر می کند و باعث می شود شما بتوانید در زمان صرفه جویی کنید تهیه این تجهیزات برای شما ممکن است هزینه ی زیادی داشته باشد اما اگر شما هوشمندانه و با دقت بالا وسایل را تهیه کنید می توان طول عمر فراوانی داشته باشد و برای شما سالیان درازی کارایی داشته باشد.

حرفه ی رستوران داری حرفه ی سختی است که نیاز به مهارت دارد شما برای ورود به این شغل ابتدا باید از خودتان بپرسید که تمایل دارید چه نوع غذایی ارائه دهید زیرا این عامل در تعیین وسایل مورد نیاز شما نقش اساسی ایفا می کند سپس به دنبال تهیه فضایی برای رستوران و یا آشپزخانه باشید و دست آخر نیز به دنبال تهیه مواد غذایی باشید.

دستگاه رب گیری مکعبی

رب گوجه خانگی طعمی بسیار لذیذ را به غذای شما می بخشد رب یکی از اصلی ترین مواد در بسیاری از غذاهای ایرانی است اگر شما خود بتوانید این چاشنی خوش طمع را مستقیما از گوجه فرنگی تهیه کنید کار بسیار خوبی انجام داده اید زیرا طعم رب خانگی غذا را بسیار خوش رنگ و طعم می کند  برای این کار داشتن یک دستگاه رب گیری مکعبی ضروری است. این وسیله بسیار با دوام بوده و هم چنین قابلیت جا به جایی را نیز دارد هم چنین این وسیله ضایعات را نیز جدا می کند که این خود به نوعی یک نکته مفید محسوب می شود.

دستگاه خلال کن سیب زمینی صنعتی

سیب زمینی سرخ کرده در بسیاری از فست فودی ها نقش مهمی ایفا می کند هم چنبن در بسیاری از خورشت های ایرانی نظیر قیمه نیز وجود سیب زمینی سرخ شده ضروری است برای تهیه این خوراکی در حجم بالا شما نیازمند داشتن یک دستگاه خلال کن سیب زمینی صنعتی هستید زیرا این وسیله می تواند به آسانی در مدت زمان کمی حجم زیادی از سیب زمینی را به صورت یکنواخت برای شما خلال کند هم چنین شما می توانید دیگر سبزیجات را نیز به کمک این دستگاه خلال کنید.

فر ویترینی ایستاده ۸ طبقه

نگه داری پیش غذاهای کوچکی نظیر پیراشکی ها و یا انواع مختلف اسنک می تواند یک دغدغه محسوب شود برای این کار شما می توانید یک فر ویترینی ایستاده ۸ طبقه تهیه کنید این وسیله خوراکی مورد نظر شما را گرم و تازه نگه میدارد . این دستگاه در ظرفیت های مختلف برای نیاز های مختلف تهیه شده و شما می توانید از آن با توجه به نیازتان بهره مند شوید چرخ هایی که بر این دستگاه تعبیه شده فرآیند حمل و نقل را آسان تر می کند.

+ نوشته شده در چهارشنبه هشتم مرداد 1399 ساعت 12:5 توسط اوا امینی بدون نظر

غذاهای ایرانی از طعم بسیار لذیذی برخوردار هستند اگر شما در طبخ آن حرفه ای باشید لذیذ بودن غذا چندین برابر می شود محبوبیت غذاهای ایرانی می تواند به شما در راه اندازی یک رستوران صنعتی کمک کند . اگر بتوانید در کار خود خلاقیت داشته باشید و بتوانید به صورت هوشمندانه تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید قطعا در این حرفه موفق خواهید بود . مشاغلی که به غذا مربوط می شود منحصر به رستوران داری نیست شما می توانید یک تالار پذیرایی داشته باشید و در آن انواع غذاها را سرو کنید.

 قفسه استیل ۴ طبقه

وجود برخی از تجهیزات در آشپزخانه ی صنعتی به نظم و سامان بخشیدن کمک می کند و باعث می شود که فضای آشپزخانه ی شما بزرگ تر باشد قفسه استیل ۴ طبقه یکی از تجهیزاتی است که به کمک آن می توانید محیط آشپزخانه ی خود را مدیریت کنید و وسایلی نظیر ظروف و یا حتی مواد اولیه که ممکن است بر سر راه قرار بگیرد را روی آن جای دهید هم چنین این وسیله از مواد غذایی شما در برابر حشرات نیز محافظت می کند و با دوامی بالایی که دارد سالیان طولانی برای شما کارکرد خواهد داشت.

وان چلو صاف کنی

برنج در بسیاری از غذاهای ایرانی نقش اساسی ایفا می کند برای تهیه برنج در حجم بالا شما نیازمند ابزار مناسبی هستید تا بتوانید از عهده ی این کار بربیایید یکی از این تجهیزات وان چلو صاف کنی است که به کمک این وسیله کارآمد شما می توانید برنج را آبکش کرده و آماده پخت کنید هم چنین شما می توانید از این ابزار به منظور خیس کردن برنج نیز استفاده کنید و به راحتی حجم بالایی از برنج را مدیریت کنید .

کباب پز گازی ۱۰۰ دهنه ۴۵

کباب ها انواع گوناگونی دارند و در سفره های ایرانی جزو غذاهای محبوب همیشه نقش مهمی ایفا می کنند . تهیه کباب در حجم بالا بدون داشتن تجهیزات مورد نیاز می تواند امر سخت و امکان ناپذیری باشد شما با داشتن تجهیزاتی نظیر کباب پز گازی ۱۰۰ دهنه ۴۵ می توانید فرآیند طبخ کباب را به راحتی انجام دهید شما می توانید هر نوع کبابی که در نظر دارید را بر روی این دستگاه کار آمد تهیه کنید .

+ نوشته شده در چهارشنبه هشتم مرداد 1399 ساعت 12:4 توسط اوا امینی بدون نظر

حرفه ای بودن در هر شغلی لذت بخش است زیرا اعتماد به نفس شما را بالا می بر و باعث می شود که شما به  بهترین نحو ممکن کار خود را ارائه دهید حرفه ای بودن در شغل رستوران داری بسیار پر اهمیت تر است زیرا شما با مشتریان متفاوت با سلایق و هم چنین میزان سخت گیری مختلفی در ارتباط هستید که راضی کردن تمامی این افراد یک کار سخت محسوب می شود . تنها تجربه ی شخصی نیست که شما در کار حرفه ای می کند گاهی داشتن ابزارآلات و تجهیزات مناسب در کار به شما کمک می کند تا زمان را مدیریت کنید و کار خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید.

دستگاه رب گوجه گیری استوانه ای

رب گوجه فرنگی یکی از چاشنی های خوش طعم و هم چنین خوش رنگ در غذاهای ایرانی است برای تهیه رب گوجه فرنگی شما نیازمند دستگاه رب گوجه گیری استوانه ای هستید وسیله ای که مجهز به یک موتور قدرت مند است و این وسیله با طراحی خاصی که دارد می تواند در مدت زمان کوتاهی برای شما رب گوجه فرنگی خوش طعم تهیه کنید و از آن در غذا استفاده کنید.

هود فست فود ۲ متری

داشتن یک هود در آشپزخانه ی صنعتی برای خارج کردن بوی غذا ضروری است زیرا مستقیما بر روی بهداشت آشپزخانه ی صنعتی تاثیر می گذارد این وسیله چربی های معلق شده در محیط آشپزخانه را نیز میگیرد بنابراین به راحتی می توانید آن را تمیز کنید . این وسیله قابلیت نصب جراغ را نیز بر روی خود دارد.

دستگاه آبلیمو گیری پرسی

آبلیمو  یک چاشنی بسیار خوشمزه و البته پر خاصیت است که علاوه بر استفاده در غذاها می توان از آن در تهیه بسیاری از سس ها استفاده کرد

برای تهیه این چاشنی خوشمزه و البته پر خاصیت در حجم بالا شما باید یک دستگاه آبلیمو گیری پرسی تهیه کنید تا به کمک آن بتوانید حجم بالایی از لیمو را به راحتی آبگیری کنید این وسیله تولید صدا نمی کند بنابراین شما می توانید با خیال آسوده در محیط های کوچک نیز از آن استفاده کنید و هم چنین با طراحی منحصر به فردی که دارد در مدت زمان کوتاهی می تواند تعداد زیادی از لیمو ها را آبگیری کند.

+ نوشته شده در دوشنبه ششم مرداد 1399 ساعت 15:0 توسط اوا امینی بدون نظر

چیدمان منو در هر آشپزخانه ی صنعتی یک نکته بسیار مهم محسوب می شود این که شما بتوانید آیتم های خوراکی را به صورت هوشمندانه و مربوط به هم بچینید بسیار اهمیت دارد اختصاص دادن بخشی از منوی رستوران به انواع نوشیدنی ها و یا شربت ها نیز می تواند حرکت هوشمندانه ای باشد و توجه مشتریان را به خود جلب کند هم چنین قرار دادن پیش غذاهای مختلف نیز می تواند مفید باشد و مشتریان می توانند تا قبل از آماده شدن غذای اصلی پیش غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهندهر چه قدر یک منوی رستوران کامل تر باشد قطعا مشتریان بیشتری به آن رستوران خواهند آمد.

فر ساندویچی بزرگ

تجهیزات موجود در رستوران های صنعتی به بخش ها و مدل های مختلفی تقسیم می شوند که این تنوع بالا باعث شده که هر آشپزخانه ای با هر غذایی و هر فضایی بتواند نیاز خود را برطرف کند فر ساندویچی بزرگ یکی از تجهیزات ضروری و البته مفید در آشپزخانه ی صنعتی می باشد برای مثال می توان از فر ساندویچی بزرگ نام برد وسیله ای که به کمک آن می توان همزمان چندین غذای فست فودی را تهیه کرد این وسیله برای آشپزخانه های کوچک مفید است زیرا به چندین وسیله را در یک وسیله جای داده شما به کمک آن می توانید پیتزا و یا همبرگر را تهیه کنید هم چنین این وسیله یک فن نیز دارد که می توان بوی اضافی غذا را خارج کند.

وان استیل ۱۵۰ سانتیمتر

شما برای شست و شوی مواد غذایی در آشپزخانه ی صنعتی به یک وان استیل ۱۵۰ سانتیمتر نیازمند هستید این وسیله در ظرفیت های مختلفی طراحی و ساخته شده شما می توانید هر چیزی که می خواهید را در این وسیله بشویید هم چنین این وسیله با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود ظاهر آشپزخانه ی شما را زیبا نگه می دارد هم چنین این وسیله بسیار مقاوم بوده و مدت زمان طولانی برای شما کار می کند.

دستگاه آبغوره گیری پرسی

آبغوره یکی از چاشنی های خوشمزه در بسیاری از غذاها و سالاد ها است برای تهیه این چاشنی خوش طعم شما به یک  دستگاه آبغوره گیری پرسی نیازمند هستید تا بتوانید حجم بالایی از غوره را به راحتی آب گیری کنید این وسیله ضایعات را از آبغوره جدا کرده که این امر باعث خالص شدن آبغوره می شود و هم چنین فرآیند کار را راحت تر می کند موتور قدرت مند موجود در این وسیله باعث افزایش طول عمر آن شده.

+ نوشته شده در دوشنبه ششم مرداد 1399 ساعت 14:59 توسط اوا امینی بدون نظر